V tomto netradičním domečku už totiž žijete několik let a rozhodně na tom nebudete nic měnit. Přežili jste v něm i hodně krutou zimu, protože máte domov dobře zateplený. Postupně jste si interiér vybavili kvalitním nábytkem. Nechybí prostorná terasa a přístřešek pro auto. Musíte potvrdit, že dům je skoro bezúdržbový. Náklady na provoz jsou velmi nízké. Protože máte dům postavený na opravdu překrásném pozemku, tak se každý den kocháte pohledem na okolní přírodu. Po životě ve městě se Vám rozhodně nestýská.

Na Vašem pozemku bude už brzy stát domeček jako pro panenky

Už se nemůžete dočkat. Mobilheim už je objednaný a na pozemku je rovněž vše nutné připravené. Mile Vás překvapilo, že nepotřebujete ani stavební povolení. Na život na vesnici se těšíte. Ve městě je na Vás příliš mnoho hluku a lidí. Podařilo se Vám najít naprosto dokonalý pozemek, který má vše, co jste chtěli. Děti jsou nadšené, protože jim nový domov připomíná domeček pro panenky. Dům není velký, ale všichni zde budou mít v případě zájmu potřebné soukromí.