Přesně to jste potřeboval. Nepotřebujete žhavé postelové scény jako z nějakého filmu pro dospělé. Stačí Vám romantické milování s manželkou, které si oba užijete, a vše bude zakončené intenzivním orgasmem. Problémy s erekcí nemáte, ale Váš penis je tvrdý pouze hodně krátkou dobu a potom Vaše vzrušení velmi rychle opadne. Nepomáhala Vám ani předehra a erotická masáž. Nakonec jste sáhl po pilulkách, které jsou vhodné právě při problémech s erekcí. Jste maximálně spokojený a manžel rovněž. Opět jste hodně sexuálně aktivní a každý pohlavní styk si skvěle užíváte.

Ještě nechcete odejít do sexuálního důchodu

Toto Vaše rozhodnutí Vám rozhodně schvalujeme. Máte mladou manželku, takže si odchod do sexuálního důchodu prostě nemůžete dovolit. Váš penis už však není ve skvělé kondici. Je to pochopitelné. V pokročilém věku už si pánové musí občas v posteli trochu pomoci. Na trhu jsou k dispozici volně dostupné léky, které jsou vhodné právě při problémech s erekcí. Kamagra gold se může pochlubit špičkovou kvalitou. Vyzkoušejte tyto modré pilulky.