Pracují na jedničku. Nemáme díky jejich vzorné práci vůbec žádné reklamace, čehož si moc vážíme. Je jedno, jestli šijí dámské šaty , nebo pánský oblek, všechno je ušito precizně. Nakoupili jsme nové šicí stroje, na kterých se jim pracuje mnohem lépe, než na těch starých. Je na švadlenách znát, že je práce baví, už jen proto, že jejich práce není jednotvárná, ale stále šijí něco jiného.

Zaměstnáváme hlavně ženy, ale i pár mužů u nás pracuje, hlavně jako údržbáři

Kolektiv je velmi dobře sehraný. Nebojí se žádné práce, a všechno hravě zvládají. S každým zadaným úkolem si snadno poradí. Pro nás, jako firmu je to velká výhoda, protože tak nemusíme odmítat žádné zakázky. Zvládnou každou zakázku ušít. My se jim snažíme odměnit tím, že u nás dostávají nadprůměrné výdělky.

jipro-05-240x400.jpg
Máme štěstí na dobré zaměstnance
5 (100%)1
trika-cz-600-600-carousel-1.png