Poznejte naší zemi. Ukažte svým dětem všechna krásná místa, která zde máme. Určitě by měly vědět, jak to u nás vypadá. Zavezte je například do jižních Čech. Je tam ještě krásná nedotčená http://cestovani.idnes.cz/zabrezska-vrchovina-civilizaci-nedotcena-fgh-/tipy-na-vylet.aspx?c=A040421_151130_příroda, mnoho kulturních a historických památek. O vaše ubytování se postaráme v krásných chatách a chalupách. Která z nich to bude, si určíte sami.

Je to příležitost pro celé rodiny

Využijte této jedinečné příležitosti a vydejte se s námi zkoumat krásy naší země. S ubytováním si není třeba dělat těžkou hlavu. Jsme tady my a naše chaty a chalupy. Některou si vyberete a tu vám potom pronajmeme. Jsou vhodně zařízeny. Nic podstatného v nich nechybí. Zkuste se zamyslet nad naší nabídkou. Pokud se rozhodnete ji využít, kontaktujte nás.

Můžete nás kontaktovat po celých 24 hodin
3 (60%)1