Ocitáte se velmi často za volantem Vašeho soukromého, nebo firemního vozidla? Pak bezesporu věnujete pozornost jeho technickému stavu. Ten by měl být na velmi dobré úrovni nejen z hlediska celkového technického stavu, ale také z hlediska exteriéru. Zdánlivě banální prasklina zadního, čelního či bočního skla může mít nedozírné následky. Potřebujete opravit sklo u osobního vozidla? Došlo k defektu na skleněných výplních u Vašeho firemního nákladního či stavebního stroje? K dispozici je Vám autosklo praha.

Pomůžeme Vám zajistit vše korektně podle zákonem stanových kritérií

Drobné i větší praskliny na autoskle mohou být plnohodnotně nahrazeny autosklem praha.Vzhledem k odbornému zapracování náhradního dílu do prostoru konkrétního čelního, zadního či bočního skla u libovolného modelu vozidla, Vám nemusejí dělat vrásky otázky, které souvisejí s problematikou aktivní i pasivní bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích. Montáž vlepených skel i montáž do gumového těsnění přitom probíhají na vynikající úrovni. Stejně jako formality ohledně vyřízení pojistné události.