https://www.sterbinka.cz/kondomy/3444-extra-silne-kondomy-secura.html Nejhorší opravdu je, když se člověk něčeho bojí, nebo si myslí, že by se mu to nelíbilo. Zahoďte tyto předsudky za hlavu a užijte si sex s partnerem do sytosti. Bez zbytečného otálení, bez zbytečných marných myšlenek. Prostě a jednoduše na to vlétněte a užijte si to jako nikdy. Můžete se klidně naladit nějakou pomůckou, třeba španělskými muškami a pak už jen záleží na vás, co je vám a partnerovi či partnerce příjemné.

Chybami se člověk učí

Nemusíte se bát i jiného experimentování s různými pomůckami. V erotice toho existuje spoustu, takže si jistě každý vybere. Od análního kolíku, který klidně také můžete vyzkoušet, až po různé vibrátory a spousta dalších věcí. Pokud to nevyjde hned napoprvé, pak nezoufejte, chybami se člověk učí, takže příště si zajisté budete počínat mnohem lépe, chce to prostě jen zkoušet. Nestyďte se a jděte do toho.