Canon PG http://www.pg.com/en_US/worldwide_sites.shtml 40 je alternativní toner, díky jemuž můžete při běžném domácím tisku ušetřit až několikanásobné množství nákladů. Pokud vás už nebaví neustále kupovat tonery, protože často dochází, tak vsaďte na tuto o mnoho zajímavější variantu. Můžete totiž ušetřit několik sovek korun, cena originální od alternativního toneru se totiž liš v poměrně velikém měřítku. Nebojte se tedy úspor, budete zajisté překvapeni tím, kolik můžete tímto jednoduchým krokem ušetřit. Na nic tedy nečekejte a investujte i vy do kvalitního toneru, který pro vás bude znamenat jediné, a to pořádnou úsporu.

Výběr je pouze na vás

Internet je plný nejrůznějších kompatibilních alternativních tonerů, je tedy jenom na vás, pro který se nakonec rozhodnete. Jestliže máte ale zájem o kvalitu, tak neváhejte a vsaďte pávě na PG 40, který vás rozhodně nezklame. Je totiž kvalitní a nehrozí, že by mohl nějakým způsobem poškodit vaši tiskánu. Můžete mu tedy naplno důvěřovat a nebát se do něj investovat těch pár stovek, za které získáte tisíce výtisků.