Autoškola Praha, u nás dostaneš nejen razítko a kartičku řidičský průkaz, my Tě naučíme doopravdy řídit. Je tvé přání řídit osobák? Nuže dobrá, vyber si z modelů, ve kterých vyučujeme takový, který Tobě nejvíc sedne, a můžeme jít na to. Nebo si snad přeješ motorku? I to není problém, stačí se podívat na naše stránky a uvidíš, na kterých modelech se u nás jezdí.

Jde to i na splátky

Tam kde se nedostává hotovosti, je u nás vždy připravena varianta pro ty, jež jí potřebují využít a to je platit kurzovné pomocí splátek, nemusím snad ani zmiňovat, že bez navýšení a podobných věcí. Ceny máme nastaveny, co nejpříznivěji to jde. Co se samotných jízd týče, nabíráme a vysazujeme všechny tam, kde se jim to nejvíc hodí, abyste nemuseli nikam daleko dojíždět a podobně. Přijď k nám a nauč se řídit, vyplatí se Ti to umět.