Potisk triček je zábavná a kreativní práce, což nám umožňuje poradit zákazníkovi dobře a vylepšit tak i jeho nápad. Spolupráce s klienty je přednostní a rádi se podepíšeme za spokojeným zákazníkem a dobře odvedeným dílem! Potištění tričkaje dobrý způsob, jak upozornit na daný výrobek nebo firmu jemnou a nenucenou reklamou. Rozhodněte se pro tento způsob, který nikoho neosočuje a pobaví i informuje. Pokud vlastníte firmu, není nic lepšího než tento způsob reklamy!

Dobrá práce

Pokud budete mít o potištění oblečenízájem, vyrobíme Vám zkušební kus, abyste věděli, jak vše vypadá a probíhá! Je možné použít případný dotisk a změnit i grafickou úpravu, dokonce je možné všití cedulky do oblečení a jiné drobnůstky, které budete chtít! Záleží nám na vaší spokojenosti, to je na prvním místě! Pro potisk triček, mikin, čepic, tílek, polokošil, bund, kraťasů, kšiltovek volíme především oblečení značek Fruit of the Loom, Gildan a SOL´S. vybírat můžete samozřejmě i z jiných značek, je jich více než deset, tak si snad úspěšně vyberete!