Už máte dost pražení se na jižním slunci a nemáte náladu na přelidněné pláže, špínu a hluk? Zatoužili jste po klidu, rekonvalescenci, skutečnému odpočinku a balzámu na nervy? Tak to vám můžeme poradit. Taková místa naleznete na stránkách chaty a chalupy.
Nebojte se, nemusíte chaty a chalupy hned kupovat. Můžete si jen zkusit třeba jednu z nich na čas pronajmout, třeba na čtrnáct dní nebo měsíc o prázdninách. Vyberte si kraj a lokalitu, vyberte si typ chalupy, vyberte si vybavení a možnosti. Vše je ve vašich rukách.

Dovolená na přání

V chatě maličké jen pro vás dva nebo na chalupě, kde se vystřídáte se všemi přáteli i celou vaší širokou rodinou, můžete strávit libovolně dlouhý čas. Ovšem platí, že čím delší dobu nebo čím více lidí zde ubytujete, tím přijatelnější bude vaše cena pronájmu. To vše vám nabízejí chaty a chalupy k pronajmutí.