Chtěli byste dětem ve vaší škole čí školce udělat radost, a dopřát jim chvíli odpočinek od učení? I když učení je důležité, mnohem důležitější je dětská radost a rozzářené oči. Proto je velmi žádoucí občas je vytrhnout z toho školního kolotoče a dopřát jim opravdu neopakovatelný zážitek. Potom se budou do školy opravdu těšit, protože budou čekat, kdy zase přijde nějaké překvapení. A co může dětem udělat větší radost, než kouzla? Kouzelník Martin Kellman dokáže děti vtáhnout do děje, umožní jim naučit se kouzlit, a ještě si z takového vystoupení děti můžou i něco odnést.

I nevěřícní dospělí uvěří na kouzla

Kouzelník samozřejmě nenabízí své služby pouze dětem. I dospělí jistě uvítají nechat se okouzlit. Martin Kellman rád přijede na oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, svatbu, i jakoukoliv jinou akci. Firemní večírky již nikdy nemusí být nudné. Dovednosti a zkušenosti v oblasti moderování jsou další výhodou. Kouzelnické vystoupení může probíhat na hudbu, či formou table hoppingu. Vše je jen na vás a vašich přáních.