Čo vás trápi tentokrát? Ako obvykle je to postava či nie dosť husté vlasy? Alebo ste prešli aj na menej závažné problémy, ktoré na prvý pohľad skoro nevidieť, ale v podstate sa nimi trápi každá žena, ktorá nosí mejkap? Mate pocit, že sú vaše oči bez špirály nevýrazné? Tak asi nebudete spokojná so svojimi prirodzenými mihalnicami, keď ich neustále vytáčate a predlžujete kefkou. Čo sa vám nepáči? Je to dĺžka, hustota alebo nebodaj farba, že nemôžete z domu vyjsť minimálne bez toho, aby ste si špirálu oči zvýraznili? Ardell http://www.d-nails.sk/umele-riasy-ardell vám ponúka riešenia, vďaka ktorému nájdu východisko všetky ženy, ktoré si doteraz nevedeli svoj život predstaviť bez každodenného maľovania očí. Na svoje mihalnice si môžu prilepiť prírodné trsy alebo rovno celú sadu rias, ktorá je už aj nafarbená a vytočená tak, ako to mala urobiť drahá špirála, ale neurobila.

Konečne mihalnice z reklamy

Modelka v reklame na vašu špirálu mala elektrizujúci pohľad a vy nič? Možno aj jej oči nalíčili až po tom, čo prilepili umelé mihalnice. Všetky rovnakého tvaru aj dĺžky, aby oko pôsobilo veľmi symetricky. Zvládnete to aj vy!