Máte to velké štěstí, že Vás živí Váš koníček. Bytovému designu se věnujete již dlouhá léta a pořád se stejným nadšením. Pomáhat svým klientům vytvářet jejich budoucí domov je pro Vás jedno velké dobrodružství. Základem úspěchu je pečlivě naslouchat přáním svých klientů. Doslova je třeba se naladit na jejich vlnu. Velkou chybou by totiž bylo myslet si, že papír na vkus máte Vy a tak by Vás měli poslouchat.

Není k tomu potřeba ani moc peněz

Nejraději navrhujete jídelny. Je to totiž takové srdce domu, kde se všichni společně scházejí, ať už u společné večeře nebo při jejím vaření. A často je velice snadné provést její zásadní proměnu k lepšímu. Ne vždy jsou totiž drahá a náročná řešení to pravé. Někdy bohatě stačí nechat zhotovit sérii nových kuchyňských dvířek v nápaditém designu a proměna je dokonalá.