http://www.razitkacentrum.cz/kapesni-razitka.html

Vyrábíme i „ekologická“ razítka

Milí školáci! Školní rok je již sice v plném proudu – máte učebnice, sešity, pastelky, tužky, vodovky nebo tempery… Víte, koho budete mít z matematiky, českého jazyka, chemie, přírodopisu, hudební výchovy, tělesné výchovy, dějepisu, zeměpisu, výtvarné výchovy a dalších předmětů. Prostě všechno máte, všechno víte, ale přiznejte se, že nápisy na vašich sešitech ještě mnohdy zejí prázdnotou. Učitelé se určitě zlobí, ale vám se nechce štítky na sešitech vyplňovat. Přelstěte vaše vyučující! Naše výroba razítek vám poskytne možnost nechat si vyrobit za neuvěřitelně nízkou cenu razítka jak do jednotlivých předmětů, tak razítka s vaším jménem.

Naše výroba je na špičkové úrovni

Výroba razítek u nás se vám vyplatí ve všech směrech!

Kompletní vybavení

Naše výroba razítek – vaše skvělá volba!