Ne nadarmo se říká, že to po čem doma chodíme, udává celkový dojem z Vašeho bydlení a tvoří atmosféru, někdy příjemnou, někdy méně. S naší společností ale rozhodně nešlápnete vedle. Máme širokou nabídku smrkových podlahových palubek, různých rozměrů a tvarů. Dostane se i náročnějším z Vás. Rozhodně neváhejte a vytvořte si bydlení s příjemnou atmosférou, kam se bude celá rodina s přáteli vždy ráda vracet.

Objednávka a realizace

Samozřejmostí je nezávazná objednávka, kterou Vám obratem vyčíslíme a zašleme návrh cen, které Vám jako zákazníkovi můžeme poskytnout. Takové dřevěné krytiny jsou velmi oblíbené již po staletí, a nejen to, dokonce i dřevěná obložení, která v závěru působí velice luxusně, a to všechno pro Vás naše společnost nabízí.